GÜNCEL GELİŞMELER

TurkNet, Egebimtes 30. yıl konserleri törenine platinum destekçisi oldu

Yeni nesil internet servis sağlayıcısı TurkNet, bilgi teknolojileri sektörünün önemli oyuncularından olan Egebimtes’in 30. yılı için gerçekleşecek etkinliğin platinum destekçesi oldu.

 

 

Bilgi teknolojileri sektörüne çeşitli alanlarda katkılarını sürdüren TurkNet, 16 Eylül’de İzmir Efes Antik Tiyatro’da düzenlenen Egebimtes 30. yıl etkinliğinin destekçileri arasında yerini aldı.

 

Efes Antik Kenti’nde Odeon-Küçük Tiyatro mekânında, yaklaşık 1500 özel davetli ile gerçekleştirilen 30. yıldönümü organizasyonu, Şevval Sam ve İbrahim Yazıcı şefliğinde Olten Filarmoni Orkestrası'nın performansı ile gerçekleşti.

Etkinlik kapsamında aynı zamanda; Teknolojide Kadın Derneği tarafından 30 üniversite öğrencisine, kadın istihdamını desteklemek amacıyla staj imkânı sunulacağı da duyuruldu. 

 

 

“Bilgi ve iletişim sektörüne katkılarımız sürecek”

 

TurkNet CEO’su Cem Çelebiler, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Özellikle Ege merkezli olmak üzere; ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren birçok firmanın yöneticilerinin katıldığı hem Egebimtes hem de sektör için önemli olan bu gecenin destekçilerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Son yıllarda birçok firmanın ikinci merkez olarak tercih ettiği Ege bölgesi TurkNet olarak bizim için de son derece kritik. Bu bölge, TurkNet olarak İstanbul dışındaki büyüme stratejimizin önemli bir bacağı. Hızlı ve özgür interneti ülkenin her noktasına taşıma hedefiyle yola çıkan bir firma olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinde bilgi ve iletişim sektörümüzü desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

 

Egebimtes Yönetim Kurulu Başkanı Yeşim Atay, “Egebimtes olarak 30 yıldır bu ülkeye ve insanlarına değer katmak için çalışıyoruz. Her zaman işimize, iş ortaklarımıza, müşterilerimize, yaşadığımız çevreye ve topluma saygı duyduk, hem de saygınlığımıza önem verdik. İşimiz kadar sosyal sorumluluk projelerini de gerçekleştirmeyi önceliklerimiz arasına aldık. Etkinliğimiz sponsorlarından TurkNet’e ve 30 yıllık süre boyunca bize destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu